Przejdź do głównej zawartości

Siostra Łucja z Fatimy zamieniona?

Siostra Łucja z Fatimy zamieniona?
Marzec 28, 2019
Dr Peter Chojnowski, który w roku 2017 założył projekt Sister Lucy Truth,
“my z Sister Lucy Truth publicznie oświadczamy, że na podstawie publikowanych tu dowodów, ustaliliśmy jako okoliczność pewną moralnie i naukowo że kobieta przedstawiana światu jako “Siostra Łucja” – od pierwszego publicznego pojawienia się 13 maja 1967 do jej śmierci 13 lutego 2005 roku nie jest tą samą osobą co Siostra Łucja, wizjonerka z Fatimy, która zapowiedziała cud słońca 13 maja roku 1917.
To jedno z największych fałszerstw w dziejach Kościoła [posoborowego] zostało ujawnione dzięki wykorzystaniu najbardziej specjalistycznych z dostępnych programów do rozpoznawania wraz z zebranymi oświadczeniami chirurgów plastycznych, ortodontów, grafików sądowych, prywatnych detektywów, pismoznawców grafologów oraz biegłych z zakresu rozpoznawania twarzy. (…) Oszustwo zostało zidentyfikowane i określone. Oskarżamy najwyższych urzędników watykańskich o spisek w celu utrzymywania i ukrycia podmiany Siostry Łucji dos Santos z Fatimy na nieustaloną dotąd uzurpatorkę.”
Odnośnie umieszczonych na stronie opinii, uwagę zwracają zwłaszcza dwie:
– specjalisty od ekspertyzy sądowej, która stwierdza: “z uwagi na różne, całkowicie odmienne cechy struktury twarzy podmiotu A w porównaniu z podmiotem B jest niemożliwe by była to ta sama kobieta.
Porównanie nr I [profil]. 1. Jeśli chodzi o czoło widać wyraźną różnicę w położeniu kości czołowej. Łuk brwiowy u B jest wysunięty do przodu znacznie bardziej niż u A. 2. Różny jest kształt nosów – u B posiada większy, bardziej okrągły i bardziej skierowany w dół czubek, czego nie można wytłumaczyć rozwojem tkanki chrzęstnej. 2. Rynienka podnosowa (odległość pomiędzy dolnym krańcem nosa i górną krawędzią górnej wargi jest dłuższa u A niż u B. Wargi u A są grubsze i węższe w perspektywie poziomej niż u B, podczas gdy dolna warga u A jest wysunięta znacznie bardziej do przodu niż u B.
Porównanie nr 2 [en face] 1. Kość nosowa u A jest węższa niż u B. Powoduje to u A że owłosienie brwiowe rośnie w sposób bardziej zwarty w stosunku do poziomego środka łuku brwiowego w porównaniu do szerzej rozstawionych brwi u B. 2. Z powodu wskazanego w pkt 1 mniejszy jest rozstaw oczu [u A].
Porównanie nr III. A i B są tu ukazane przy dużej różnicy wieku. Nawet, biorąc ją pod uwagę, wyraźne naświetlenie ukazuje że guzowatość bródkowa żuchwy u B jest większa i znacznie bardziej wysunięta z ogółu twarzy niż u A. Proces starzenia się spowodowałby skurczenie się żuchwy nie jest rozrost. Mówiąc prościej, podbródki u A i B mają rażąco odmienny kształt. Ta drastyczna różnica w rejonie żuchwy pokazuje że nie jest to ta sama osoba. (…)”
– chirurga plastycznego: “(…) mam mocne przekonanie że [podmiot B i C] nie są tą samą osobą. Najmocniejszym dowodem prowadzącym do takiego wniosku jest różnica między podbródkami.
Ponadto, powieki podmiotu B dostarczają dodatkowego potwierdzenia że podmiot B to inna osoba niż osoba ukazana jako podmiot C i D z powodu (a) załamania powieki, które nagle staje się wyraźne na późniejszych zdjęciach oraz (b) odległości między brwiami a rzęsami, która widać jak się zwiększa w czasie zamiast zmniejszania. (…) Odległość ta powinna się zmniejszać zamiast zwiększania, albowiem brew obniża się wraz z procesem starzenia (…)”
Natomiast w opinii stomatologa wskazano że na porównywanych zdjęciach prawdopodobnie w obu wypadkach podmioty noszą sztuczne uzębienie. Podkreślono też różnice żuchwy (dolnej części twarzy) na analizowanych zdjęciach.
Kompletne raporty ze zdjęciami dostępne są w języku angielskim na podanej wyżej stronie.
http://sisterlucyimposter.org/
https://nondraco.wordpress.com/2019/03/28/siostra-lucja-zamieniona/

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Twój kot macha ogonem? Zobacz, co to oznacza.

  Merdanie ogonem u psa jest dla większości ludzi czytelne. Świadczy o ekscytacji i pozytywnym nastawieniu zwierzęcia. A jeśli kot macha ogonem, to jest zadowolony czy może wręcz przeciwnie? Czy koci ogon mówi to samo co psi? Istnieje sporo mitów wokół tego zjawiska, a ich konsekwencje bywają przykre. Poznaj tajniki mowy kociego ogona. Machanie ogonem przez kota może być jednym z sygnałów ostrzegawczych Różnice w psiej i kociej mowie ciała Traktowanie kota jak małego psa jest dużym błędem, szczególnie przy okazji interpretowania mowy ciała obu gatunków. Psi ogon merdając mówi coś zupełnie innego niż ogon koci. Pies manifestuje w ten sposób dobry nastrój i pozytywną ekscytację, kot – zdenerwowanie, złość i napięcie. A dlaczego w ogóle zwierzę macha ogonem? Ten rodzaj komunikowania sprawdza się na odległość, bez potrzeby zbliżania się osobników do siebie. Merdający czy machający ogon widać z daleka, co daje dużo czasu na podjęcie adekwatnego działania. Koty preferują ten rodzaj „zdystans

Polskie drewno opałowe ogrzeje Niemców. Co zostanie dla Polaków?

  Polskie drewno opałowe ogrzeje Niemców. Co zostanie dla Polaków? Ilość drewna byłaby w Polsce wystarczająca, gdyby nie było ono sprzedawane za granicę. Tymczasem przedsiębiorcy z Niemiec wykupują polskie drewno opałowe. Co sądzą o tym przedstawiciele przemysłu drzewnego? Jak  wynika  z nieoficjalnych ustaleń „Super Expressu”, niemieccy przedsiębiorcy masowo wykupują polskie drewno opałowe, które sprzedają Lasy Państwowe. W efekcie rosną ceny drewna, brakuje opału dla Polaków, którzy, jak wcześniej  pisały  media, rzucili się do zbierania chrustu na opał w lesie. Ciekawe jest, że jak informował Murator, ceny drewna opałowego wzrosły o 100 proc. względem 2021 roku i za m3 drewna opałowego trzeba teraz zapłacić średnio 400-500 zł. Ceny w Lasach Państwowych są niższe i zależne od regionu. W rozmowie z TOK FM Rafał Zubkowicz z Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych zauważył, że średnia cena gałęziówki wynosi 30 zł, nie wliczając w to transportu, pocięcia, rozładunku itd. Z kolei podczas  r

Ukrainiec odpowie za handel ludźmi i organizowanie nielegalnych zbiórek pod marketami „na chore dzieci z Ukrainy”

  Ukrainiec odpowie za handel ludźmi i organizowanie nielegalnych zbiórek pod marketami „na chore dzieci z Ukrainy” Ukraiński mężczyzna w wieku 38 lat został oskarżony o handel ludźmi. Jego przestępcze działania skupiały się również na rekrutowaniu osób do pracy, która miała polegać na zbieraniu datków do puszek, rzekomo przeznaczonych na pomoc dla chorych ukraińskich dzieci. Straż Graniczna poinformowała o sprawie w czwartkowym komunikacie. „Oskarżony obywatel Ukrainy werbował swoich rodaków do pracy, polegającej na zbieraniu do puszek datków przeznaczonych rzekomo na chore ukraińskie dzieci” – informuje SG. W toku dochodzenia ustalono, że w okresie od września 2020 roku do sierpnia 2022 roku, 38-letni Ukrainiec angażował ludzi do pracy, wprowadzając ich w błąd co do charakteru, warunków i legalności tej pracy. Dodatkowo, pomagał pokrzywdzonym uzyskać niezbędne dokumenty, takie jak zaświadczenia o pracy sezonowej przy zbiorach owoców w gospodarstwach lub firmach w okolicy Grójca. „Nas