poniedziałek, 28 sierpnia 2023

E-DEMOKRACJA RATUNKIEM DLA ŚWIATA NA TĄ CHWILĘ? / GŁOSUJCIE ŁAPKAMI I KOMENTUJCIE POD FILMEM

 

  1. E-DEMOKRACJA RATUNKIEM DLA ŚWIATA NA TĄ CHWILĘ? / GŁOSUJCIE ŁAPKAMI I KOMENTUJCIE POD FILMEM 

    https://gloria.tv/post/EWqZwLU8MK3E44KTyHqVfCShk

    E-DEMOKRACJA BEZPOŚREDNIA, W POWSZECHNYCH GŁOSOWANIACH
    gdzie każdy decyduje o wszystkim w Państwie. Wprowadzić je może w życie wniesiony do Sejmu projekt obywatelski przedstawiający ogólną zasadę jej funkcjonowania a polegającą na tym że każdy obywatel po zweryfikowaniu się dowodem tożsamości ze zdjęciem i adresem zamieszkania może wnieść w formie papierowej pod głosowanie wszystko co zechce aby funkcjonowało w przestrzeni publicznej (uchwały, rozporządzenia, przepisy, wyroki, sądy, opinie, …) Ale głosowanie na wniesione przez siebie na papierze i wprowadzone do odpowiednio zabezpieczonego komputera pomysły i rozwiązania dokonywać może każdy obywatel drogą elektroniczną np. telefonem, komputerem z internetem itp. logując się na swoje konto wyborcze oraz otrzymując po głosowaniu potwierdzenie zawierające pesel, nr sprawy, udzielone głosowanie i unikalny losowy kod cyfrowo-literowy którym jako dodatkowe zabezpieczenie potwierdza się głosowanie.

    I CO NAJWAŻNIEJSZE KAŻDY MUSI MIEĆ KOD (PROGRAM) ŹRÓDŁOWY NA SWOIM URZĄDZENIU TAKI SAM JAK NA SERWERZE ZLICZAJĄCYM GŁOSY BY PORÓWNUJĄC GO WERYFIKOWAŁ PRAWDZIWOŚĆ WYNIKÓW I MIAŁ DO NICH CAŁY CZAS DOSTĘP ONLINE CZYLI WIDZIAŁ TO CO DZIEJE SIĘ NA SERWERZE.

    A komputer wyborczy po wpisaniu unikalnego kodu automatycznie drukuje takie same potwierdzenie w wersji papierowej do zarchiwizowania. Tym sposobem pozbędziemy się wszelkiej patologi bo zlikwidujemy Rząd Centralny i Samorządowy, Partie, Parlament, Sądy, Urzędy o tym co w Państwie decydować będziemy my wszyscy poprzez ludzi których tą samą drogą wybierzemy by nas reprezentowali w naszych sprawach i potrzebach i łożąc na nich dobrowolne [po]datki bo będą na nie zasługiwać swoją kompetencją, zdolnościami i wynikami w pracy. Szybkość, prostota i wygoda elektronicznego głosowania sprawia, że można je stosować do sprawowania całej władzy ustawodawczej i częściowo wykonawczej przez wszystkich obywateli.

    ——————————————————————

    W 1978 roku, wraz z zabawką edukacyjną Speak & Spell, został wprowadzony układ Texas Instruments TMS5100, będący jej elektronicznym sercem. Był to pierwszy w branży procesor sygnałowy, który także był pierwszym używającym kodowania z predykcja liniową (LPC) do realizacji syntezy mowy[1]. W tym samym roku Intel wprowadził układ aspirujący do klasy DSP – 2920 – określany przez producenta jako „analog signal processor”, jednak nie posiadał on funkcji sprzętowego mnożenia i w rezultacie nie cieszył się dużą popularnością; zawierał procesor, pamięć EPROM, RAM, przetworniki analogowo-cyfrowe (ADC) i cyfrowo-analogowe (DAC) w pojedynczym chipie.

    Pierwszymi samodzielnymi i kompletnymi procesorami DSP, które wprowadzono w roku 1980, były układy NEC µPD7720 i AT&T DSP1 zaprezentowane na International Solid-State Circuits Conference w San Francisco w tym właśnie roku. Oba procesory były inspirowane badaniami nad rozwiązaniami telekomunikacyjnymi w dziedzinie telefonii PSTN.

    Innymi znaczącymi pionierami procesorów DSP były układy ADSP2181 produkcji Analog Devices lub TMS32010 z roku 1982 produkcji Texas Instruments.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zbrodnicze małżeństwo Graffów

W piśmie z 19 listopada 1953 roku prokurator Alicja Graff wymieniała zarzuty wobec płk. Wacława Kostka-Biernackiego:  „Od 1931 r. do 31 sier...